Hakkımızda

Maviada.com.tr sayfasınız satış sitesidir.

Maviada 2007 yılında suya ve Maviye olan tutkumuzun yansıması olarak kurulmuş, Cankurtarma, yüzme, dalış konularında hizmet vermektedir. Eğitim kalitesini kendine has metodlarla ilkleri uygulayan, hiçbir firmayı ya da kimseyi taklit etmeyen, benzeri olmayan özgün olarak kurulmuş bir eğitim merkezidir. Bugün Onbinlerce kişiye eğtim vermiş olmakla beraber kurulduğumuz yılldan beri geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz ürünlerin satışını da yapmaktayız. Cankurtaran sektöründe Maviada markalı ürünlerimiz fiyat ve kalite dengesiyle fark yaratmış tercih edilen markamız ile gün geçtikçe ürün gamımızı ve kalitesini arttırmaktayız. Eğitim merkezimizin eğitimleri konusunda dijital ortamlarda da sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla maviadacankurtaran.com sitemizi kurduk. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.  

Ülkemizde Cankurtaran eğitimi konusunda yetkili kuruluş TSSF - Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu'dur. TSSF dünyada Cankurtarma ve İlkyardım eğitimlerini vermekle yetkili tek organizasyon olan "ILS - Uluslararası Cankurtarma Federasyonu"nun Avrupa kanadına (ILSE: Avrupa Uluslararası Cankurtarma Federasyonu) bağlı olarak ülkemizde hizmet vermektedir.Bizlerde TSSF'ye bağlı olarak çalışan resmi Cankurtarma ve İlkyardım eğitim merkeziyiz. Merkezimizde Cankurtaran eğitimleri ILS/TSSF eğitim standardına göre, uzman cankurtaran eğitmenler tarafından verilmektedir.Turizm Bakanlığı Yönetmeliğine göre, Mavi bayrak almış sahiller, GSGM (Gençlik Spor Genel Müdürlüğü) yönetmeliğine göre belediyelerden ruhsat almış olan spor merkezlerinin havuzları gibi tüm su alanlarında yetkili cankurtaran bulundurulma zorunluluğu vardır.Cankurtaran eğitimleri yüzme ve cankurtarma teknikleriniz yanı sıra acil müdahale ve ilkyardım tekniklerini de içermektedir.

Cankurtarma sistemi ve görevleri aşağıda verilmiştir, ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen merkezimizle iletişime geçiniz.

Yeni bir iş sahibi olmak ya da hem okuyup hem de çalışmak mı istiyorsunuz işte havuzlarda veya sahillerde cankurtaranlık yaparak buna sahip olabilirsiniz. Aşağıda tarihleri belirlenmiş olan Bronz, Gümüş ve Altın Cankurtaran kurs eğitimlerimize katılmanızı öneririz.

Maviada Cankurtaran ve Dalış Merkezi
TSSF C: 036 – D: 428 Sicil Numaralı Yetkili Eğitim Merkezidir.